Čert/Čertík

Datum ztráty 11.07.2015
Místo ztráty Kyšice, Berounská
Telefon 720757434
Odměna ANO
Jméno Čert/Čertík
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kříženec
Věk cca 10 Let
Barva hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čertík se ztratil 11.07.2015 v obci Kyšice (okres Kladno). Je to cca 10 let starý kříženec, hnědo-šedé barvy, samec. Postarší, neslyší a špatně vidí - ale neskutečně mazlivý. Nikdo se ho nemusí bát. Povahově je společenský. Na jídlo by se asi nechal nalákat. Nemá čip, ani tetování. Váží cca 10 Kg. Chronický útěkář to není. V blízkém okolí místa ztráty by se teoreticky vyznat mohl. V pohybu je klidnější povahy. Vody se bojí. Sní cokoliv. Mimo výše zmíněného je zdravotní stav dobrý. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Aktuální počasí mu nebude dělat problém. Email: azor.haf@gmail.com Telefon: 720757434

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čert/Čertík

Přihlášení: