Čert / Bert

Datum ztráty 25.02.2016
Místo ztráty Brno-Židenice, Kamenačky 4
Telefon 776130465
Jméno Čert / Bert
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk cca 8 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čert je celý černý, stáří cca 8 let, má vyražený zub, je vykastrovaný a 21. 2. jsme mu dali antiparazitární přípravek. Bližší informace bohužel nevíme. Situaci komplikuje fakt, že kocour nás nezná, viděl nás jen párkrát - nechala jej zde paní, která se stěhovala do jiného města. Kocour utekl kolem 13 h, když jej přítel vezl k veterináři. Nereagoval tedy na přítelovo volání a utekl. Zkusíme se na místo znovu vypravit a hledat. Kdyby se našel, prosíme o informace a ujmeme se ho. Mockrát děkujeme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čert / Bert

Přihlášení: