Černoška čokoláda nýna kožíšková

Datum ztráty 11.11.2015
Místo ztráty Zlín, Krátká 927 Zlín
Telefon 704451472
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Černoška čokoláda nýna kožíšková
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Kočka domácí 
Věk 7 měsíců
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se kočka černé barvy. Slyší na čiči nebo čoko. Váží 1,8 kg. Na krku má vínový semišový obojek s kamínkama a rolničkou. Čip ani tetování nemá. Kastrovaná není. Kočička je celá černá i čumáček a veliké hnědé očička, je nedávno kastrovaná, ještě jí uplně nedorosly chloupky na bříšku. Nikdy nešla daleko od domu, kvůli rolničce byla slyšet desítky metrů, kde se zrovna pohybuje. Je jisté, že ji vzal někdo z okolí a buď ji má doma nebo s ní něco udělal, někomu dal.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Černoška čokoláda nýna kožíšková

Přihlášení: