černá a mourinka

Datum ztráty 18.02.2015
Místo ztráty Praha 9 Koloděje, Panská Zahrada
Telefon 732328084
Odměna 1.000,- Kč
Jméno černá a mourinka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk narozeny září 2014
Barva černá a mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
18.února 2015 se v Praze Kolodějích kousek od zámku ztratily 2 půlroční kočičky černá (drobné bílé chloupečky pod bradou a trochu v uších) a mourovatá , asi s někým odešly, byly moc mazlivé a přítulné, zvyklé na děti, nebyly jsme doma. Marně jsme po nich pátraly. I po té době se nám po nich zasteskne, jelikož jsme je vypiplali, když jim měsíčním auto přejelo maminku. Uvítala bych, kdyby o nich někdo věděl, že jsou v pořádku a mají se dobře. Díky tel: 732328084 Nálezci při vrácení odměna :-) V době ztráty ani jedna z nich nebyla kastrovaná. V době ztráty na sobě neměli žádný obojek. Ani jedna nemá čip, ani nemá tetování. Email: cernaclaudia@seznam.cz Telefon: 732328084

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se černá a mourinka

Přihlášení: