Čenda

Datum ztráty 22.10.2018
Místo ztráty Praha 9, Spojovací
Telefon 724526537
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Čenda
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 9 let
Barva černo-hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čenda je 9 let starý pes. Na jméno slyší. Váží cca 9 kg. Nemá obojek ale je čipovaný. Je kastrovaný. Dne 22.10. před polednem utekl na ulici Spojovací (směrem na Novovysočanskou) malý, černo-hnědý kříženec Čenda. Čenda je původně z množírny a je bázlivější, pokud byste se ho pokoušeli odchytit, mějte na paměti. Vychází s většinou psů, měnší , přátelský pejsek by mohl při odchytu pomoci. Pokud byste ho někde i jen zahlédli, prosím volat na 724526537 nebo 605 256 960.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čenda

Přihlášení: