Cecilka

Datum ztráty 10.02.2016
Místo ztráty Čáslav, Pod Pilou
Telefon 721325841
Jméno Cecilka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Labradorský retriever
Věk 4 roky
Barva hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Cecilka je 4 roky stará hnědá fenka labradora. Na své jméno ale neslyší, je z útulku a to jméno má čerstvě. Nemá obojek, ale je čipovaná (Dobrý den, váha kolem 28kg, kastrovaná není, v prosinci porodila v útulku štěňata.. je celá hnědá a má vytahané cecíky jak ještě nedávno kojila, číslo čipu: 981020011337834). Není kastrovaná. Fenka pochází z útulku, v posledních měsících si toho dost zažila. Proto je velmi vystrašená a nedůvěřivá k lidem, ale agresivní určitě ne. V novém domově byla krátce, pouhé 4 dny. Ztratila se při procházce, kdy se vyvlékla z obojku a utekla pryč. Je možné, že by třeba reagovala na štěňata, protože sama ke konci prosince čtyři porodila a určitě jí chybí. !!!STOPA!!! Naposledy viděna v pátek 12.2. v Čáslavi za pilou u tunelu (podchodu), jak začíná cyklostezka směrem k Vrdům. Na zavolání nereaguje a ihned uteče..

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Cecilka

Přihlášení: