Casper[Kaspr]

Datum ztráty 07.05.2022
Místo ztráty Grygov, Komenského 343
Telefon 777696857
Jméno Casper[Kaspr]
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1 rok
Barva světle zrzavá, béžová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Casper je roční kocour. Když se ztratil, měl na sobě puntíkovaný obojek s růžovou přeskou ve tvaru kočky. Nemá čip a je kastrovaný. Váží cca 5 kg. Vyskočil nám z balkonu společně s naši druhou kočičkou, která se hned našla. Není zvyklý chodit ven. Casper je mazlivé zlatíčko, má u zadečku zlomený ocásek a na zádech kulaté jizvičky ( netýráme ho, prolézal prostor pod našim záchodem a odřel si záda). Moc bychom chtěli, aby se v pořádku vrátil domů. Prosíme o jakoukoli pomoc. :(((

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Casper[Kaspr]

Přihlášení: