Car

Datum ztráty 20.08.2021
Místo ztráty Církvice, Jakub 26
Telefon 777612495
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Car
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Evropská kočka 
Věk 3 roky
Barva zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Car je 3 roky starý kocour. Obojek ani čip nemá, kastrovaný není a váží cca 2 kg. Je přátelský a velmi důvěřivý, ale není schopen se sám o sebe postarat. Je drobný, tváří se jako chudinka, ale nic mu není. Zvláštně chodí, jako kotě byl nemocný a nemoc zanechala drobné trvalé problémy v motorice. Ztratil se v pátek ze zahrady nebo okolí kostela sv. Jakuba. Nevrátil se domů z obvyklé procházky. Běžně se zdržoval v blízkém okolí domu. Domníváme se, že ho mohl někdo vzít k sobě domů v domnění, že se jedná o odrostlé kotě v nouzi.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Car

Přihlášení: