Čan (Chan)

Datum ztráty 17.12.2014
Místo ztráty Havlíčkův Brod, U Topíren 509
Telefon 730128677
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Čan (Chan)
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Havlíčkův Brod
Plemeno Britská kočka 
Věk 11
Barva šedomodrá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čan je 11 let starý kocourek, plemeno Britská kočka. Je šedomodrý, váží 4kg. Je kastrovaný. Dne 17.12. ho mamka odpoledne pustila ven a dosud tu není. Stalo se to v ulici U Topíren 509, Havlíčkův Brod. Byl zvyklý chodit ven a každý den se přišel domu ukázat. Bojíme se o něj, prosíme pomozte nám. Není čipovaný, tetovaný, ani neměl žádný obojek. Je mazlivý a chodí za každým. Cizích lidí se nebojí. K ostatním kočkám a kocourům je dominantní. Autem není zvyklý jezdit, vodu rád nemá. Na svých 11 let je fyzicky hodně aktivní. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čan (Chan)

Přihlášení: