Bond

Datum ztráty 03.03.2015
Místo ztráty Habartov, Uhelna
Telefon 721954231
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Bond
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Stafordšírský bullterier
Věk 20 měsíců
Barva zlatá s bílými znaky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Bond je velice milý a přátelský. Povahově je vyloženě společenský. Má raději ženy, než muže. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Mohl k někomu nasednout do auta. Autem umí jezdit. Jeho oficiální jméno je Bushmaster Bond Brenneke. Slyší na jméno Bond, nebo Bondík. Měří 40 cm v kohoutku, má váhu 16.5 Kg. Žádný obojek na sobě nemá. Tetování nemá, ale pozor má ČIP na levé straně krku. Číslo čipu: 203098100352509. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Okolí místa ztráty bohužel vůbec nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Sám od sebe by plavat nešel. V jídle není vybíravý, jen není zvyklý na lidské jídlo. Zdravotní stav dobrý. Další poznávací znamení, má jizvu na čumáku. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý moc není, zimu nemá rád. Telefon 721954231

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bond

Přihlášení: