Buddy

Datum ztráty 16.09.2022
Místo ztráty Dobřany, Vstiš 5
Telefon 605408976
Jméno Buddy
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Shiba-Inu
Věk 11 měsíců
Barva Zrzavá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Buddy je 11 měsíců starý shiba-inu. Má neonově žlutý postroj se známkou, je i čipovaný. Není kastrovaný a váží asi 13 kg. K lidem je spíše plachý, ale vzhledem k době ztráty není vyloučeno, že by k někomu možná přisel. Je složité povahy, všeho se bojí, ale není agresivní. Ztratil se v pátek 16.9.2022 kolem 18h, utekl od domu ve Vstiši, naposledy byl vidět kolem 19h na poli mezi Vstiší a Dobřany kousek od řeky, která odděluje obec Vodní Újezd, když utíkal před větším psem. Při setkání prosím o snahu o odchycení.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Buddy

Přihlášení: