Buddy

Datum ztráty 26.05.2022
Místo ztráty Dobřany, Vstiš 5
Telefon 605408976
Jméno Buddy
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Shiba-Inu
Věk 7 měsíců
Barva Zrzavá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
26.5. kolem 18:30 utekl ze dvora, protože se bál velkých psů, co přišli s pánem za naším sousedem. Měl by na sobě stále mít černé kšíry s barevnými tlapkami a na nich modrou známku se jemném Buddy a telefonní číslo. Je plachý k lidem, určitě nikomu neublíží a bez své mámy by nikam nešel, měl paniku a běžel bezmyšlenkovitě pryč. Nejspíše neví kudy zpět. Je velice podobný lišce a je možné, že už kšíry někde ztratil. Má čip a běžel od Vstiše na Chotěšov po poli. Pomůže každá informace. Děkujeme moc

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Buddy

Přihlášení: