Buddy, Barney

Datum ztráty 03.05.2015
Místo ztráty Lipová, Horní Lažany 1
Telefon 774948224
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Buddy, Barney
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Cheb
Plemeno Kříženec
Věk sourozenci - 2 roky
Barva černo bílá, tricolora
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 3.5.15 se ztratili dva psi - sourozenci - Buddy a Barney. Stalo se to v Lipové, Horní Lažany 1, okres Cheb. Protáhli se špatně zavřenou brankou. Buddy - černo bílý krátkosrstý kříženec, váha cca 25 kg. Má bílou špičku ocásku, bílé konce tlapek a bílou náprsenku. Pod bradou má bulku. Jsou mu dva roky. Neměl na sobě žádný obojek, není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. K lidem je trochu nedůvěřivý, ostatní pejsky snáší dobře. Vody se bojí, v autě není zvyklý jezdit, ani si do něj dobrovolně nenaskočí. Fyzicky je aktivní. Barney - černo bílý kříženec, pár hnědých znaků a podobou je hodně do bernského salašnického psa. Je menší než Buddy, váží cca 20 kg. Jsou mu také dva roky. Měl na sobě kožený obojek. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Je kamarádský, velmi společenský. Ostatní pejsky snáší dobře, je hravý. Voda mu nevadí, ale dobrovolně se do vody nepožene. Klidně si naskočí za piškot do auta. Fyzicky je aktivní. Občas oba utekli za hárající fenkou, ale podařilo se je dohledat. Okolí ztráty ve vesnici znají, dále už ne.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Buddy, Barney

Přihlášení: