Buč

Datum ztráty 01.12.2014
Místo ztráty Stárkov, (Police n. Metují)
Telefon 604984304
Odměna ANO
Jméno Buč
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva Hnědá+ bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Pittbul & Amstaf nar.18.1.2010. Váží cca 30 Kg. Na břiše bílou skrvnu na srsti ve tvaru písmene H. Má bílou náprsenku. Má bílé "podkolenky" na nohou - ve předu delší, vzadu jen špičky. Ztratil se 1.12.2014 z obce Stárkov, pes není čipovaný, ani tetování. slyší na jméno Buč, Má velmi přátelskou povahu, není nebezpečný!! Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Je to mazel! Odchytit by se určitě nechal, příjde i na zavolání. Nikdy v životě se neztratil. Utekl při procházce. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty zná, ale moc do šířky. Je aktivní, má rád pohyb. Aktuálně nemá na sobě žádný obojek. Neplave, vodu nemá rád. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zimovřivý. Je zvyklý na pobyt hlavně doma.. Telefon 604984304

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Buč

Přihlášení: