Bubu

Datum ztráty 25.06.2017
Místo ztráty Ondřejov, K Votávce
Telefon 607258684
Odměna ANO
Jméno Bubu
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 2 roky
Barva tříslová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bubu je 2 roky stará fenka. Na své jméno slyší. Výška 25 cm, váha 3 kg. Má na hlavě i těle natočenou srst na červené papírky a na sobě má stříbřitě lesklý obleček. Na krku má černý antiparazitální obojek. Je tetovaná v pravém uchu a čipovaná. Ztratila se včera večer ve 22 hod. v Ondřejově z ulice „K Votavce (u pily). Zprávu prosím na tel 607258684 nebo na kterékoliv veterině. Nálezci fenky nebo za poskytnuté informace vedoucí k jejímu nalezení velká finanční odměna!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bubu

Přihlášení: