Bublinka

Datum ztráty 30.01.2021
Místo ztráty Králův Dvůr-Počaply, Pod Bory 348
Telefon 606856871
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bublinka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Kočka domácí 
Věk 9 měsíců
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bublinka je 9 měsíců stará kočka. Nemá obojek ani čip a není kastrovaná. Hodná, mazlivá kočička, pod krčkem a na bříšku světle smetanová, pacinky zezadu černé. Nekastrovaná - možná šla hledat ženicha i když nemrouskala, jen chtěla často ven, tak nevíme. Byla zvyklá spát doma, ale ve dne ráda chodila ven, chodila si hrát a lovit v Králově Dvoře, Pod Bory ke hřbitovu nebo do sousedních zahrad. Terén znala, vždy se vracecela domů, možná ji někdo považoval za ztracenou a ujal se jí......

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bublinka

Přihlášení: