Bublinka

Datum ztráty 14.07.2015
Místo ztráty Žermanice, č.p. 5
Telefon +420725537177
Odměna ANO
Jméno Bublinka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Evropská kočka 
Věk 3 roky
Barva bílá s žíhanými flíčky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočička je plachá - povahově je opatrná, ale zároveň je hodná, je kastrovaná, vyhýbá se přímému kontaktu s cizími lidmi. Je zvyklá být venku celý den (otužilá je), na noc a jídlo vždy domů každý den přišla. Vždy se zdržovala pouze v blízkém okolí, nikdy se netoulala dále od místa bydliště. - Právě v tom blízkém okolí místa ztráty by se vyznat měla (cca okolo 1 km). Nevrátila se z této pravidelné vycházky. Nemá čip, ani tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Na jméno asi nebude slyšet od cizího člověka. Váží cca 3 Kg. Na jedné ze zadních noh má zarostlou jizvu do cca 3 cm. Chronická útěkářka to vůbec není. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Telefon +420725537177

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bublinka

Přihlášení: