Bublina

Datum ztráty 12.06.2016
Místo ztráty Hluboš, Kardavec
Telefon 607714248
Jméno Bublina
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Bílý švýcarský ovčák
Věk 3 měsíce
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bublina je 3 měsíce staré nebojácné štěně, mazlivé, živé, zdravé. Částečně slyšící na své jméno. Nemá obojek. Má bílou srst, jemně zašpiněnou jak běhala na zahradě pod auty, ale to může být jiné. Ztratila se pravděpodobně v noci z 11. na 12.6.2016 v Obci Kardavec, kde vyrůstala, v době oslavy místního SDH. Nezvyklí takovému ruchu i v nočních hodinách, utekla i s matkou. Ta se však vrátila sama. Z místních je údajně nikdo neviděl. Matka štěněte již párkrát opustila pozemek majitelů. Sama je klidná a přítulná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bublina

Přihlášení: