Bublina

Datum ztráty 05.04.2019
Místo ztráty Praha 4, Na Květnici 20
Telefon 724708310
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bublina
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bublina je 10 let starý kocour. Na jméno reaguje v domácím prostředí, nevím zda tomu tak bude i v současné situaci, kdy bude určitě vystrašený, váží kolem 5,5 kilo, obojek, čip, tetování nemá, nechodil ven, je kastrovaný. Kocourek je plachý, ale je možné, že vzhledem k tomu, že byl zvyklý žít v bytě ve společnosti, bude komunikovat s lidmi. Na pravém boku má vylízanou lysinu v průměru asi 5 cm, také má holé bříško. Je drobnější postavy. Jmenuje se Bublina. Prosmýknul se oknem z bytu a již se nevrátil, není zvyklí na delší pobyt venku.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bublina

Přihlášení: