Bublina

Datum ztráty 11.06.2015
Místo ztráty Praha 9 - Střížkov, Trojmezní
Telefon +420603954738
Odměna ANO
Jméno Bublina
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 3 roky
Barva Zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bublina je 3 roky stará kočka. Na své jméno slyší. Je kastrovaná, váží cca 4 kg. Je rezavá, jen má trochu bílou bradu a flek na krku. Dne 11.6.2015 se nám ztratila kočička Bublinka, nevrátila se z pravidelné procházky. Nikdy dříve neutekla, okolí ale zná. Místo ztráty - Trojmezní ulice, Praha 9 - Střížkov. Venku by jí těžko někdo chytil, jinak je to mazel. Je aktivní. Hledali jsme všude možně. Napadlo nás, zda není u někoho zavřená třeba v garáži. Je to průzkumnice. Budeme rádi za jakoukoli zprávu ( i špatnou :( ). Děkujeme!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bublina

Přihlášení: