Bublina

Datum ztráty 27.06.2014
Místo ztráty Praha 10, Čelná
Telefon 605486006
Odměna ANO
Jméno Bublina
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 9 let
Barva Bílo - Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hledáme naši Bublinu - jedná se o starší fenu křížence čivava x JRT, je malá, cca 5kg, podsaditější postavy. Má polodlouhou bílo rezavou srst, poloklopené uši a kupýrovaný ocásek. Je velmi přátelská, komunikativní, ráda nasedá do aut ... Zmizela ze zahrady. S cizími lidmy nemá problém. Nemá na sobě obojek. Není tetovaná, ani čipovaná. Nikdy se neztratila. Není kastrovaná, nehárá. Okolí z místa ztráty relativně zná. Je poněkud línější. Vodu nemá ráda. Zdravotní stav v pořádku, jen trochu hůř slyší.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bublina

Přihlášení: