Bubi

Datum ztráty 29.04.2015
Místo ztráty Březová, v háji 4
Telefon 728936170
Jméno Bubi
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Zlatý retriever
Věk 2 roky
Barva Zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bubi je 2 roky stará fenka zlaté barvy, plemeno Zlatý retriever. Váží cca 25 kg. Nemá čip, ani tetování. Kastrovaná není. Je to hodná fena s typickou povahou retrívra, flegmatik. Má ráda lidi i zvířata. Venčili jsme se známou dne 29.4.15 v oblasti V Háji 4, Březová - Bubinka a další dva psi utekli, 2 se vrátili, ona ne. Tohle udělala už asi 4 v životě. Okolí ztráty zná, ale problém je, že když uteče, tak se nevrátí na místo odkud přišla. Vždycky jí musíme hledat. Naposledy to bylo skoro 3 hodiny. Z tohoto důvodu už měsíc a půl nosila elektrický obojek, včera opět po dlouhé době utekla a dostala první ránu. Bohužel se nevrátila a utekla. Od té doby ji hledáme. Nyní na sobě měla i oranžový obojek. Miluje vody, je to plavkyně. Autem je zvyklá cestovat. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bubi

Přihlášení: