Bubák

Datum ztráty 23.06.2019
Místo ztráty Třešovice 30,
Telefon 704432840
Odměna ANO
Jméno Bubák
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Strakonice
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bubák je 1 rok starý kocour. Má černý antiparazitní obojek, čipovaný není. Je kastrovaný a váží asi 6 kg. Je černobílý a má oříškově hnědé oči, pihu na čumáčku, delší srst. Je zvyklý chodit ven, ale jen k sousedům. Zmizel během dvou hodin naší nepřítomnosti během dětského dne 23.6.2019, který se konal v obci Třešovice. Mohl být nedopatřením odvezen v autě a vyhozen kdekoli cestou po zjištění, že je v autě a nebo se natolik někomu zamlouval, že byl odvezen. Není to žádný tulák, tudíž při vyhození z auta se nedokáže sám vrátit a může být kdekoli, klidně i ve Strakonicích. Při nálezu odměna!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bubák

Přihlášení: