Bruno

Datum ztráty 24.03.2014
Místo ztráty Rožnov pod Radhoštěm, Horní Paseky
Telefon 774126696
Odměna ANO
Jméno Bruno
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Cane Corso
Věk 4 roky
Barva Hnědá, Zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se 24.03.2014. Slyší na jméno Bruno. Je to plemeno Italský corso pes (Cane Corso Italiano), samec. Je starý 4 roky. Povaha mírná, klidná. Je nedůvěřivý k lidem, je bojácný, ale agresivní vůbec není. Váží 45 kg. Má kupírovaný ocas. Je žíhaný hnědo-žlutý, má černou tlamu. Utekl z procházky ráno, něco ucítil, zrychlil a byl pryč. Má na sobě kožený tmavý obojek s červenou přezkou (posuvný zámeček), známku na ní nemá. Tetování nemá, ale má čip na levé straně krku, bohužel číslo nemám k dispozici. Občas se zaběhl, ale vždy se vrátil. Aktualizace popisu: Číslo čipu 203098100292175 CZE. Barva 1: žíhaná hnědá, barva 2 písková. Na hrudi malá bíla skvrna.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bruno

Přihlášení: