Bruno

Datum ztráty 30.12.2014
Místo ztráty Teplice, Benešovo náměstí
Telefon 603214163
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bruno
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Teplice
Plemeno Permská dlouhosrstá kočka 
Věk 8 měsíců
Barva Mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bruno je 8 měsíců starý kocourek, plemeno Permská dlouhosrstá kočka. Je to mourovatý dlouhosrstý kocour, huňatý s velkým ocasem. Váží cca 3-4 kg. Neměl na sobě žádný obojek, není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Dne 30.12. vlezl do auta v místě bydliště, bratr majitelky netušil, že kocourek v autě je a odvezl ho do Teplice-Benešovo náměstí, kde Bruno z auta vyskočil a utíkal pryč. Nikdo ho od té doby neviděl. Okolí ztráty tedy vůbec nezná. K lidem je přátelský, mazlivý. Ostatní kočky snáší dobře, spíš se jich bude bát. Voda mu nevadí, ale plavec to rozhodně není. Je zvyklý jezdit autem, sám si tam naskočí. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bruno

Přihlášení: