Bruno

Datum ztráty 13.02.2020
Místo ztráty Praha 8 - Karlín,
Telefon +420777572201
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Bruno
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Dobrman
Věk 2 roky
Barva Černá s hnědym pálenim
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bruno je 2 roky starý pes. Na jméno slyší. Váží 32 kg. Na sobě měl černý postroj. Je čipovaný. Kastrovaný není. Bruno mi byl násilně odcizen při přepadení - odpoledne, v karlínském psím parku (u zastávky tramvaje 'Urxova'). Osobu, která ho v současné době neprávem zadržuje, znám a mého milovaného psa mi odvezl neznámo kam. Bruno může být spatřen ještě s jedním dobrmanem (3r., barva černá s hn. pal., uši i ocas nekupír.). Je mi známo, že pachatel oba psy týrá! Bruno má kupírovaný ocas, ale uši ne. Prosím, pomozte mi a pokud ho uvidíte volejte hned 158 nebo přímo mě. Předem všem děkuji za jakoukoliv pomoc.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bruno

Přihlášení: