Brum

Datum ztráty 28.01.2015
Místo ztráty Šlapanice, Hybešova
Telefon 775238208
Odměna ANO
Jméno Brum
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Brum je 1,5 roku starý kocour, mourovatý. Je to vykastrovaný kocour, má 4-5 kg. Má velké kulaté oči, dlouhý široký nosánek, velká ouška a dlouhý ocásek. Není čipovaný, ani tetovaný. Obojek na sobě žádný nemá. Brumíček se ztratil 28.1 . 2015 v ranních hodinách v Šlapanicích, kdy šel ven na procházku jako kterýkoli jiný den. Okolí ztráty zná, nikdy dříve se neztratil. Některých lidí se bojí, ale k některým je mazlivý, vybírá si. Ostatní kočky snáší dobře. Voda mu nevadí, koupe se. V autě není zvyklý jezdit, jen vyjmečně na veterinu a nemá to rád. Fyzicky je aktivní. Prosím jakékoli informace mi sdělujte na čísle 775238208, klidně i prozvoňte a já ihned zavolám nazpět. Předem Vám všem děkuji za případnou pomoc k dohledání mého mazlíčka. Darina Kroupová

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Brum

Přihlášení: