Bruce

Datum ztráty 08.05.2019
Místo ztráty Úžice, Vodolská
Telefon 723892029
Odměna ANO
Jméno Bruce
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bruce je 6 let starý kocour. Na jméno slyší a váží cca 3,6 kg. Měl na sobě zelený antiparazitní obojek. Kocourek je kastrovaný. Čip nemá. Má výrazné prokreslení, syté barvy, štíhlý, na kocoura má drobnější postavu. Na zadní tlapce mu na malíčku chybí drápek. Velice přítulný, mazlivý, neustále vrní. Datum ztráty je orientační - odchylka cca týden, občas se toulal jako každá kočka, ale už je to měsíc co je pryč, proto prosím jestli ho někdo neviděl, nebo si ho někdo nevzal.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bruce

Přihlášení: