Broník

Datum ztráty 31.07.2017
Místo ztráty Stráž pod Ralskem, Hornická 319
Telefon 737423121
Odměna ANO
Jméno Broník
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Kočka domácí 
Věk 10 let
Barva mourek šedý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Broník je 10 let starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 3-4 kg. Žije ještě s další kočkou převážně v bytě, ale poslední 2 roky, když bylo teplo, trávili noc venku. Večer jsem je vypustila, ráno přiběhli na zavolání. Koncem července jsem měla úraz, takže je "venčil" manžel. Od 31.7. na manželovo volání nepřišli a od té doby o nich nevíme. Jsou spíše plaché, před cizími lidmi utíkají, pohladit by se nenechali. Snažně prosíme o informaci, jestli jste je někdo viděl. Díky!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Broník

Přihlášení: