Brokinka

Datum ztráty 27.06.2015
Místo ztráty Bedřichov, 1558
Telefon 775748628
Odměna ANO
Jméno Brokinka
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Jablonec nad Nisou
Plemeno Kříženec
Věk cca 4-6 let
Barva prošedivělá Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Brokinka se ztratila 27.06.2015 v obci Bedřichov (okres Jablonec nad Nisou). Je to kříženec knírače, fenka, barva srsti prošedivělá Černá, věk cca 4-6 let. Váží cca 6 Kg. Tetování nemá, ale pozor, má čip (registrovaný v útulku toulavé tlapky)! Číslo čipu: Zatím bohužel není k dispozici. Má na sobě kovový, polostahovací obojek bez známky. Možná by se nechala nalákat na jídlo. Sní cokoliv. Na své jméno slyší a reaguje - ale k člověku nepřijde a uteče. Utekla z domy. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná je. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Je aktivní, má ráda pohyb. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Zimu nemá ráda! Jiní pejsci jí nevadí, ty má ráda. Telefon 775748628

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Brokinka

Přihlášení: