Brix

Datum ztráty 24.10.2014
Místo ztráty Nový Kostel, Božetín 14
Telefon 602146400
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Brix
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Cheb
Plemeno Německý ovčák
Věk 13 Roky
Barva Vlkošedý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Hodný, přátelský, nekouše, (určitě by se nechal odchytit), vyrostl ve smečce psů- zná pravidla, min.8 let chodil po lesích na vyjížďky s koněm, okolí zná perfektně, lidé ho tu znají. Utekl od domu. Váží cca 40 kg. Má černě orámované oči. Má na sobě obojek proti parazitům žlutý. Nemá čip, ani tetování. Nikdy v minulosti se neztratil. Kastrovaný není. Co se týče pohybu, tak již je klidnější. Miluje vodu, plavat umí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, vyloženě to miluje. Je zvyklý být spíše doma, ale nevadí mu ani pobyt venku. Telefon 602 146 400

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Brix

Přihlášení: