Brix

Datum ztráty 12.09.2014
Místo ztráty Vráž u Berouna, Na Lesích
Telefon 731895977
Odměna ANO
Jméno Brix
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Německý ovčák
Věk 9 let
Barva hnědo černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Brix je 9 let starý pes, plemeno Německý ovčák. Váží kolem 35 kg, je velice mohutný. Je hnědo černý, vypadá stejně jako komisař Rex. Má prokouslé pravé ucho od divočáka. Má jen půlku špičáků, protože je má obroušené. Rád tahá klády a kameny. Možná bude mít ještě smůlu na uchu. Ztratil se 12.9. ve Vráži u Berouna. Chytil stopu a pelášil pryč. Neměl na sobě žádný obojek, není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Zná pouze blízké okolí ztráty. Je hodný, neagresivní, pokud ho někdo nenapadne nebo by na něj šel se špatným úmyslem. Umí se bránit ! Nesnáší, když někdo ubližuje dětem !! Brání je. Ostatní psi mu nevadí, pokud na něj neútočí. Umí nastoupit do auta. Miluje vodu, je to plavec. Fyzicky je na tom velice dobře.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Brix

Přihlášení: