Brita

Datum ztráty 22.01.2015
Místo ztráty Bošovice, Bošovice 43
Telefon 604667180
Odměna 500,- Kč
Jméno Brita
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Německý ovčák
Věk 7
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Brita je 7 let stará fenka , plemeno Německý ovčák. Je černo hnědá. Váží 25-30 kg. Na sobě má starý hnědý kožený obojek. Čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná není. V této době hodně líná, může vypadat jako vypelichaná. Utekla ze zahrady v Bošovicích dne 22.1. od domu společně s beaglicí Eliškou. Dříve občas fenky už utekly, ale vždy se vrátily. Okolí znají. Brita je přátelská fena, ale je to i hlídací typ. Není to plavkyně, není zvyklá jezdit v autě. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Brita

Přihlášení: