Břéťa

Datum ztráty 03.01.2014
Místo ztráty Jíloviště, Na Plazích 182
Telefon 737871236
Odměna ANO
Jméno Břéťa
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kočka domácí 
Věk 5 let
Barva mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Je to už rok, co se mi nevrátil z vycházky dlouhosrstý mourovatý kocourek Břéťa. Kocourek je pětiletý a je velmi podobný rase mainská mývalí. Na čumáčku má černou tečku. Nevrátil se z obvyklé "toulačky" 3.1. 2014. Asi už ho nenajdu, ale zázraky se občas dějí. Ztratil se na Jílovišti, Praha - západ. Váží cca 5 Kg. Povahově je vyrovnaný, přátelský a hodný. Na jídlo by se určitě nechal nalákat. Obojek žádný na sobě neměl. Nemá čip, ani tetování. Kastrovaný nebyl. Chronický útěkář to není. Okolí v místě ztráty znal. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemá rád. V jídle byl trošičku vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem nemá rád. Zimu zvládal dobře. Je zvyklý hlavně na pobyt doma... Kontakt: 737 871 236

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Břéťa

Přihlášení: