Brent

Datum ztráty 19.05.2014
Místo ztráty Hradec Králové, Na Důchodě 696
Telefon 739231125
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Brent
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Jezevčík
Věk 3 roky
Barva Černá, Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se 19.05.2014. Slyší na jméno Brent. Je to samec Drsnosrstého Jezevčíka. Barva černo-hnědá. Je starý 3 roky. Odběhl se sousedovic Špicem, odcházeli směrem z města. Špic se ten den vrátil, ale Brent nikoliv. Povahově je přítulný, ale k cizím je ostražitý. Obojek na sobě nemá. Čipovaný není, tetování také nemá. Jednou se to již stalo, ale zanedlouho se vrátil - chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Zná své okolí, ale jen nejbližší. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu vůbec nemá rád! Odměna za nalezení je 2000 Kč. Děkujeme. Telefon: 739231125

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Brent

Přihlášení: