Boženka

Datum ztráty 11.07.2015
Místo ztráty Olomouc-Lazce, Vlkova
Telefon 778501244
Odměna ANO
Jméno Boženka
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Evropská kočka 
Věk 8 roků
Barva želvovinová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V sobotu 11. července se ztratila želvovinová kočka slyšící na jméno Boženka. Je malá a drobná, váží cca 3 kg. Nemá na sobě žádný obojek, není ani čipovaná. Je kastrovaná. Má poněkud kratší, silnější ocásek. Obvykle se pohybuje v Olomouci mezi ulicemi Vlkova, Na Struze, Bořivojova. Je možné, že omylem zalezla někomu do domu, kde je nyní zavřená. Nikdy dříve neutekla, okolí ale velmi dobře zná. Vůči cizím lidem bude ostražitá a plachá, asi se ani nenechá nalákat na pamlsek. Vody se bojí, na jízdu autem zvyklá není. Je zvyklá na pobyt doma i venku. Je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Boženka

Přihlášení: