Bouvi

Datum ztráty 22.07.2015
Místo ztráty Praha, U Pentlovky 5
Telefon 776108619
Odměna ANO
Jméno Bouvi
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Americký staford
Věk 5 let
Barva Žíhaný, bílá náprsenka
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dne 22.7.2015 se ztratil v Praze v Bohnicích na vyhlídce pes, slyší na jméno Bouví, je mu 5,5 roku. Zběhl s kopce dolů, údajně za ovcí. Bez jakékoli stopy. Prosím všechny o pomoc. Na jazyku má pigmentovou skvrnu. Nemá čip, ani nemá tetování. Má na sobě 2 obojky - první je proti klíšťatům černé barvy / druhý obojek je klasický, kožený (tenčí) hnědé barvy, se známkami od obce (Luka nad Jihlavou) a druhá známka od Vet. z Prahy 8 - Bohnice, Pomořanská. Kastrovaný není. Telefon 776108619

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bouvi

Přihlášení: