Bounty

Datum ztráty 11.04.2018
Místo ztráty Holýšov, Školní 120
Telefon 736682606
Odměna ANO
Jméno Bounty
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Domažlice
Plemeno Stafordšírský bullterier
Věk 3 roky
Barva písková
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 11.4.2018 mi byl z domu, kde žije moje maminka, odcizen pes. Byl neznámo kam odvezen Vlastou Hořkou, která využila, že maminka je po úraze v nemocnici a dům byl prázdný. Vše řeší PČR, ale zatím bez výsledku, dotyčná odmítá sdělit i u výslechu, kam Bountyho odvezla. Mám strach, že pes už nežije, ale nevzdávám se naděje. Nevšiml jste si někdo něčeho? Byl odcizen červeným autem tovární značky Fiat, na levé zadní části auta je samolepka Z (začátečník) a na pravé logo Apple iphone.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bounty

Přihlášení: