Bosna

Datum ztráty 25.06.2015
Místo ztráty Humpolec, Holečkova 954
Telefon 734575990
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Bosna
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Bosna se ztratila 25.06.2015 v místě Humpolec, Holečkova 954. Je to fenka, křížence, hnědé barvy. Bosně (na jméno slyší a reaguje) jsou 3 roky, nikomu neublíží, je velmi přátelská. Povahově je vyloženě společenská. Nikdo se jí nemusí bát. Na jídlo by se nechala nalákat. Má prochozenou oblast Želiva i Humpolce. Bohužel nemá známku, ani nemá čip. Tetování také nemá. Má na sobě šedivý obojek proti parazitům, klasický obojek má také - textilní, černo-červený. Váží cca 15-20 Kg. Má menší bílou náprsenku. Utekla od domu. Občas utíkala, ale vždy se rychle vrátila. Kastrovaná není, hárala před 1,5 měsícem. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí! Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá jak na pobyt doma, tak i venku. Zimu nemá ráda! Bojí se bouřek! Email: dfesta@seznam.cz Telefon: 734575990

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bosna

Přihlášení: