Bort (Bortí)

Datum ztráty 05.04.2015
Místo ztráty Rochlov, Rochlov 128
Telefon 722144476
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Bort (Bortí)
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Německý ovčák
Věk 1,5
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bortí je 1,5 roku starý pes, plemeno Německý ovčák, celý černý. Útočí na velké cizí psy, k lidem a dětem je hodný. Má všechna očkování, světle hnědé oči, 2 světlé chloupky na krku, závislý na aportu. Ztratil se v lese 5.4.15 v Rochlově, když ucítil srnu. Váží 40 kg. Na sobě měl řetízkový obojek a antiparazitní obojek. Nemá čip, ani tetování. Kastrovaný není. Má trošku vybočující přední nohy. Jednou už utekl, ale vrátil se. Okolí ztráty zná. Vodu miluje, je to plavec. V autě je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bort (Bortí)

Přihlášení: