Borneo

Datum ztráty 14.06.2015
Místo ztráty Mnichovo Hradiště, Svatopluka čecha 493
Telefon 731738526
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Borneo
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 6 let
Barva Černá, Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Borneo je 6 let starý pes jorkšíra. Má klasické zbarvení - hlava a tlapky jsou hnědé, hlava, hřbet a část ocasu je černý. Váží cca 4 kg. Nemá na sobě obojek. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaný. Je ostříhaný viz. foto. Mám ho od mala a strašně nám chybí. Je malinký. Je nádherný. Ztratil se 14.6. odpoledne. Párkrát už utekl. Okolí zná. Byly jsme na zahradě na chvilku jsem odběhla domů a on nechtěl jít a měla jsem plné ruce, tak jsem ho nemohla vzít. Když jsem přišla zpátky na zahradu, tak už tam nebyl. Nekouše, kousne jen když mu něco někdo bere (jako plyšáka nebo tak), ale předem varuje vrčením. s odchytem by neměl být problém. Je zvyklý převážně na pobyt doma, je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Borneo

Přihlášení: