Boris

Datum ztráty 02.06.2019
Místo ztráty Praha 13, Bellušova 1806/11
Telefon 731621419
Odměna ANO
Jméno Boris
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk asi 12 let
Barva Černá kouřová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Boris je cca 12 let starý kocour. Na jméno slyší a váží cca 3 kg. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný. Kocour je u nás asi 7 let, věk 12let je velmi přibližný protože ani na veterině nám to přesně neřekli, je to nalezenec, žil nějakou dobu na ulici. Je menšího vzrůstu, chybí mu všechny zuby, až na dva dolní postranní (na každě straně jeden) , proto mívá vyplazený jazyk. Zřejmě vypadl z lodžie na které spal. Mezi zábradlím a podlahou je tam velká mezera, takže když přišla vnoučata, mohl se vylekat. Je velice mírný, bázlivý, před návštěvami se vždy schovával. Asi se bude pokoušet uniknout.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Boris

Přihlášení: