Boris

Datum ztráty 29.06.2015
Místo ztráty Poděbrady-Kluk, Bílkova 127
Telefon 603373226
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Boris
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Kříženec
Věk 1 měsíc
Barva Bílá s hnědými fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Borísek je pouze 1 měsíc starý kocourek. Ja malinký, váží cca 0,5 kg. Nemá obojek ani čip. Není kastrovaný. Je bílý a má na sobě hnědé mourovaté fleky. Na levé zadní pacičce má černou čárku (špínu, která nejde ničím umýt). Je velice mazlivý a zvědavý. Odjel se mnou z domova do práce schovaný v motoru auta a z areálu firmy utekl údajně v odpoledních hodinách. Okolí vůbec nezná. Je zvyklý na pobyt dom ai venku, je velmi aktivní. Pomozte nám ho prosím najít. Velice se nám stýská a máme o něj strach.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Boris

Přihlášení: