Boris

Datum ztráty 01.07.2019
Místo ztráty Slaný, Záfortenská 1575
Telefon 725934472
Jméno Boris
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1 rok
Barva Bílo zrzavý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Boris je roční kocour. Na jméno slyší a váží cca 2 kg. Nemá obojek ani čip a je kastrovaný. Borisek se ztratil v noci na 1.7. Přelezl na balkón k sousedce a šel na průzkum ven. Je zvyklý v bytě ještě s kočičkou Klárkou, která ho pořád hledá. Je mazlivý, zvyklý na děti. Ujala jsem se ho jako tříměsíčního koťátka, když ho i s jeho sourozenci někdo vyhodil z auta a k dětem se měl hned. Strašně nám chybí. Jo a další poznávací znamení, strašně rád okusuje jakýkoliv kytky. Včetně kytek pro paní učitelky za vysvědčení, všechny špičatý listy zarovná do rovinky...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Boris

Přihlášení: