Boris

Datum ztráty 01.10.2016
Místo ztráty České Budějovice, Na Zlaté stoce 1631/56
Telefon 724648847
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Boris
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Kočka domácí 
Věk 7 let
Barva zrzavý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Boris je 7 let starý světle zrzavý kocour. Na své jméno slyší, neslyší na čiči. Nemá obojek, ale je čipovaný (941000016442137). Na tlamičce má pihu a má zlomený špičák. Kastrovaný není, váží cca 5 kg. Odešel jako vždy na večer, poslední teplý den v pátek 30.9, ale už se nevrátil. Oblíbená lokalita Stromovka v ČB, kempy, zahrádky, bývalá "Oáza", max. Litvínovice a původní zástavba v lokalitě Na sádkách, Šípková, okolí JČU a pole. Doma přítulný ke všem, venku ostražitý. Rád lenoší a vyhřívá se. Venku loví myšky a hezké kočky :-)

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Boris

Přihlášení: