Bootsman

Datum ztráty 30.12.2014
Místo ztráty Soběslav, Skalice 20
Telefon +420 603736016
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bootsman
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Pyrenejský horský pes
Věk 1 rok
Barva bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bootsman je 1 rok starý pes, plemeno Pyrenejský horský pes. Je celý bílý, jen má maličko našedlá ouška. Váží cca 55 kg. Je čipovaný č. 276096907053408. Tetovaný, ani kastrovaný není. Trochu pajdá na levou přední nohu. Na sobě měl textilní zelený obojek značky Trixi. Pes se ztratil 30.12.2014 ve Skalici u Soběslavi, utekl ze zahrady. Byl zde jen na návštěvě a rozumí německy. Okolí vůbec nezná. V minulosti nikdy neutíkal. Jeho rodina s dětmi ho moc postrádají. Je přátelský, neublížil by. Na pamlsek by se nalákat asi nechal. Ostatní pejsky snáší dobře. Vodu rád nemá!! Je zvyklý jezdit autem. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bootsman

Přihlášení: