Bony

Datum ztráty 29.11.2014
Místo ztráty Petrov u Davle, osada Zátrnová
Telefon 739615631
Odměna 500,- Kč
Jméno Bony
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Tibetská doga
Věk 13 let
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bony se Ztratila 29.11.2014, špatně chodí, má bradavici na očním víčku, na břiše bouli, černé delší chlupy, nohy zbarvené do světle hnědé, nad obočím hnědé flíčky, lysinu na ocasu shora viditelnou. Je to fenka, je jí 13 let, Tibetská doga. Moc daleko nedojde, byla blízko chaty v osadě Zátrnová. Má tetování, ale je již zarostlé v uchu a má i čip. Číslo čipu: 203098100287960. Má na sobě hnědý, kožený obojek s tel. číslem (bohužel již není aktuální), se známkou (od města). Na ocásku má ze shora lysinu, asi ve prostřed, viditelnou cca na 3 cm. Váží cca 47 Kg. Ztratila se z vycházky. Okolí v místě ztráty to tam moc nezná. Povahově je flegmatická, je moc hodná! Nikdo se jí nemusí bát. V jídle je trochu vybíravá. Kastrovaná není. Vodu nemá ráda. Nikdy se takto neztratila. Autem umí jezdit. Je zvyklá na pobyt aktuálně doma... Telefon 739615631 Telefon 739615631

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bony

Přihlášení: