Bony

Datum ztráty 27.12.2013
Místo ztráty Studenec, ČD nádraží
Telefon 723707370
Odměna ANO
Jméno Bony
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Třebíč
Plemeno Americký kokršpaněl
Věk 7 let
Barva světle béžová
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Prosím o pomoc s hledáním. Bude to již rok, co se Bony ztratila (27.12.2013) ve Studenci (okres Třebíč) přímo na nádraží ČD. V srpnu 2014 se ji snažila chytit jedna slečna - bohužel se jí to ale nepovedlo. Měla by se pohybovat v oblasti Tasov - Velké MeziřÍčí (VYSOČINA) Je to Americký kokršpaněl, světle béžové barvy, velká fena cca 11 kg, věk 7 let, tetováná v uchu č.7868 i čipovaná č.941000001831484, obojek neměla. Nyní už bude strašně zarostlá, zcuckovaná, špinavá a vyhublá, určitě nevypadá na ŠAMPIONKU ČR. Bojí se petard. Je přátelská, miluje ostatní psy. Ale těžko říct jak se chová nyní, když je rok sama venku. Fyzicky byla vždy aktivní. Byla zvyklá jezdit v přepravce jak autem, tak třeba vlakem a vždy se na to těšila. Voda ji nevadí, ale plavkyně to také není. Prosím koukejte kolem sebe ať jsme o Vánocích opět spolu - tuhle zimu by už nemusela přežít . DĚKUJU MOC, ODMĚNA JISTÁ

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bony

Přihlášení: