Bonny

Datum ztráty 16.10.2014
Místo ztráty Hostinné, Arnultovice
Telefon 725796270
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bonny
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Welsh terier
Věk 4 roky
Barva hnědo - černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fenka Bonny se ztratila 16.10.2014 v oblasti Hostinné, Arnultovice. Plemeno Welsh terier, 4 roky stará, barva srsti hnědo - černá. Přátelská, ochotně nasedá do auta. Má Čip! Číslo čipu: 972000000853321. Tetovaná není. Utekla z procházky, chytla stopu... Váží cca 10 Kg. Má na sobě (jen) obojek proti parazitům, béžové barvy. Povahově je přátelská, hodná, společenská - určitě by se nechala odchytit. Není chronická útěkářka. Není kastrovaná, brzy se bude hárat. Okolí v místě ztráty vůbec nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá být venku. Telefon 725 796 270

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bonny

Přihlášení: