Bonny

Datum ztráty 24.11.2014
Místo ztráty Hrotovice, Kostelní 13
Telefon 724524147
Jméno Bonny
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Třebíč
Plemeno Ruskoevropská lajka
Věk 3 roky
Barva černobílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 24.11:2014 z polesí v Hrotovicích uprchla fenka ruskoevropské lajky slyšící na jméno Bonny. Je velice bázlivá, k lidem nedůvěřivá, ale není zlá či nebezpečná. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se odchytit nechala. Spíše se bude vyhýbat lidem, pravděpodobně ji můžete vidět na polích nebo v lese. Na krku má modrý, textilní obojek se známkou kde je číslo telefonu. Tetování nemá. Ale je čipovaná. Číslo čipu: zatím není k dispozici (začíná RU...). Váží cca 20 Kg. Utekla od domu. Sní cokoliv. Není to poprvé co se ztratila, ale na takto dlouho je to poprvé. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty to by to znát měla. Je velmi aktivní, má ráda pohyb. Plavat umí. Ráda se válí v loužích - možná bude špinavá. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, ale nerada nastupuje. Je zvyklá na pobyt venku... Prosíme pokud ji uvidíte nebo se vám ji podaří odchytit kontaktujte pana Mišoviče na tel. 724 524 147. Děkujeme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bonny

Přihlášení: